E's Otherwise
Reżyseria:
Masami ShimodaScenariusz:
Katsuhiko ChibaZdjęcia:
Atsuho MatsumotoObsada:
Sanae Kobayashi, Yūki Tai, Yasunori Matsumoto, Akimitsu Takase, Hisayo Mochizuki, Akiko Hiramatsu, Hiroshi Iida, 沢村真希, Akeno Watanabe, Shigenori Sōya, Mahito Tsujimura, Yuka Imai, Yūko Mizutani (więcej)Obsada
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Akimitsu Takase
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hisayo Mochizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
xxxHOLiC (2006) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Hiroshi Iida
Japonia
Najlepsze seriale:
Bleach (2004) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
沢村真希
Japonia
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Shigenori Sōya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mahito Tsujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yuka Imai
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Misato Fukuen
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yumiko Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Heppoko džikken Animation Excel Saga (1999) (serial)
Jami no macuei (2000) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)