Kondžiki no Gash Bell!!
Reżyseria:
Tetsuharu NakamuraScenariusz:
Takashi YamadaMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Takahiro Sakurai, Ikue Ōtani, Masami Kikuchi, Tomoko Akiya, Ai Maeda, Rie Kugimiya, Satomi Kōrogi, Kishō Taniyama, Kumiko Watanabe, Chinami Nishimura, Hisao Egawa, Yutaka Shibayama, Keijin Okuda (więcej)Obsada
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Tomoko Akiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Casshern Sins (2008) (serial)
Ore no imóto ga konna ni kawaii wake ga nai (2010) (serial)
Jumekui Merry (2011) (serial)
Ai Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Samurai champloo (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Chinami Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yutaka Shibayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Digimon Tamers (2001) (serial)
Keijin Okuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Rumi Shishido
Japonia
Najlepsze seriale:
Sono Bisque Doll wa koi o suru (2022) (serial)
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Paradise Kiss (2005) (serial)
Kinoko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Džinrui wa suitai šimašita (2012) (serial)
Itazura na Kiss (2008) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Yasuhiro Takato
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Toshiko Fujita
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)