Reżyseria:
Stanislav StrnadZdjęcia:
Jan NovákMuzyka:
Oldřich FlosmanObsada:
Eva Hudečková, Jaroslav Moučka, Jaroslav Satoranský, Vladimír Šmeral, Miroslav Zounar, Pavla Maršálková, Vlastimil Brodský, František Husák (więcej)Obsada
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)
Bohumil Šmída
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Partie krásného dragouna (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Tomáš Sedláček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Milan Hein
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekna i potwór (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (nagranie teatralne)
Córka króla wszechmórz (1976)
Miloslav Šindler
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Lampy naftowe (1971)
Šíleně smutná princezna (1968)
Miloš Vavruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Jitka Zelenohorská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Skowronki na uwięzi (1969)
Ilona Jirotková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lampy naftowe (1971)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Gustav Heverle
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Zdeněk Skalický
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Kelner, płacić! (1980)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Ludmila Vostrčilová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zdeněk Šavrda
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Zlaté dno (1942)
Věra Tichánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Karel Fořt
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Miriam Chytilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kola (1996)
Wakacje dla psa (1980)
Jan Melichar
Najlepsze filmy:
Čas lásky a naděje (1976)
Vítězslav Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Przygody Münchhausena (1961)