Odcinki(42)
-
Omyl (S04E01)
-
Návštěva (S04E02)
-
Facka (S04E03)
-
Užovka (S04E04)
-
Dům (S04E05)
-
Zloděj (S04E06)
-
Muky lásky (S04E07)
-
Koliesko (S04E08)
-
Plesové šaty (S04E09)
-
Kousek života (S04E10)
-
Náš Pepa (S04E11)
-
První pohled (S04E12)
-
Péče o dítě (S04E13)
-
Kamarádi (S04E14)
-
Pětka pro štěstí (S04E15)
-
Housle (S04E16)
-
Mlýn (S04E17)
-
Agneska (S04E18)
-
Kotník (S04E19)
-
Facka (S04E20)
-
Šachy (S04E21)
-
Sázka (S04E22)
-
Karty (S04E23)
-
Pokuta (S04E24)
-
Jasnovidec (S04E25)
-
Chrobáčik (S04E26)
-
List na rozlúčku (S04E27)
-
Tornádo (S04E28)
-
Matematika (S04E29)
-
Zlodějka (S04E30)
Obsada
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Svatopluk Skládal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Jan Hartl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Vladimír Huber
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
David Ondříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Roman Hemala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Jana Robbová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Malý pitaval z velkého města (1982) (serial)
Velitel (1981) (serial)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kamarádi (1969) (serial)
Broučci (1966) (serial)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ivan Pokorný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Malý pitaval z velkého města (1982) (serial)
Pavel Kováč
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
My všichni školou povinní (1984) (serial)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jája a Pája (1986) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Klára Jerneková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Německé pohádky (1973) (serial)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)