Odcinki(42)
-
Kbelík (S10E01)
-
Dveře (S10E02)
-
Korespondence (S10E03)
-
Hračička (S10E04)
-
Vedoucí (S10E05)
-
Lebeda (S10E06)
-
Kačenka (S10E07)
-
Myš (S10E08)
-
Herečka (S10E09)
-
Spravodlivá vec (S10E10)
-
Prekvapenie (S10E11)
-
Pasca (S10E12)
-
Pukl (S10E13)
-
Vděk (S10E14)
-
Bouřka (S10E15)
-
Záhada u půdy (S10E16)
-
Uhlí (S10E17)
-
Ponožky (S10E18)
-
Pacient (S10E19)
-
Náhodná známosť (S10E20)
-
Otcovia (S10E21)
-
Obraz (S10E22)
-
Sporák (S10E23)
-
Elektřina (S10E24)
-
V porodnici (S10E25)
-
Logik (S10E26)
-
Dům pro celou rodinu (S10E27)
-
Nejlepší advokát ve městě (S10E28)
-
Školení (S10E29)
-
Ohlašovna požáru (S10E30)
Obsada
Lenka Skopalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Stanislav Tříska
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Antonín Kala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Sylvie Nitrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vlasta Žehrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Svatopluk Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Fantom operety (1970) (serial)
Jindra Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Zkoušky z dospělosti (1980) (serial)
Dana Bartůňková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Jiří Vala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Petr Svojtka
Czechosłowacja
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Michal Pešek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Libor Hruška
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)