Reżyseria:
Takashi WatanabeZdjęcia:
Shingo FukuyoMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Rie Kugimiya, Ayako Kawasumi, Mamiko Noto, Mitsuo Iwata, Akeno Watanabe, Jun'ichi Suwabe, Kenji Nojima, Nanae Katō, Hitomi Nabatame, Mitsuki Saiga (więcej)Odcinki(24)
-
Futatabi no Koku (S02E01)
-
Subete no Joshō (S02E02)
-
Giwaku no Tenkōsei (S02E03)
-
Urei no Shōjotachi (S02E04)
-
Kazoku no Shokutaku (S02E05)
-
Shiren no Zenya (S02E06)
-
Ike Hayato, Eikō no Hi (S02E07)
-
Kako e no Tobira (S02E08)
-
Kanashimi no Mairusutōn (S02E09)
-
Kaettekita Otoko (S02E10)
-
Yakusoku no Futari (S02E11)
-
Seishū Sai Hajimaru (S02E12)
-
Shūsoku, Soshite Kizashi (S02E13)
-
Eien no Koibito (S02E14)
-
Kakusei (S02E15)
-
Tsukisenu Omoi (S02E16)
-
Sorezore no Michi (S02E17)
-
Sakusō no Yūji (S02E18)
-
Ienakatta Koto (S02E19)
-
Akaneiro no Shitō (S02E20)
-
Awaseru Chikara (S02E21)
-
Kurisumasu•Ivu (S02E22)
-
Kinan no Taidō (S02E23)
-
Mamoru beki Mono (S02E24)
Obsada
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mitsuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Nanae Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Hitomi Nabatame
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Mitsuki Saiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Makoto Yasumura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yuka Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Takaya Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)