Ognistooka Shana - Final (2011) (seria)
Reżyseria:
Takashi WatanabeScenariusz:
Kurasumi SunayamaZdjęcia:
Tomokazu NakanishiMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Rie Kugimiya, Satoshi Hino, Masashi Ebara, Katsuhisa Hōki, Sayaka Ōhara, Nobuo Tobita, Nanae Katō, Kenji Nomura, Yasuhiro Mamiya, Yoshitsugu Matsuoka, 小幡記子, Mamiko Noto, Junko Minagawa (więcej)Opisy(1)
The Grand Order reaches its second stage, and the forces of Bal Masque begin their assualt. They launch huge attacks both in Europe and Asia. Wilhelmina searches for a certain Treasure, which she believes to be the key to rescuing Shana. (Prime Video)
Obsada
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Masashi Ebara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Nanae Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yasuhiro Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yoshitsugu Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
小幡記子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Mitsuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hirofumi Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Takayuki Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)