Zdjęcia:
Ryuu TakizawaMuzyka:
Kuniaki HaishimaObsada:
Nozomu Sasaki, Hidenobu Kiuchi, Mamiko Noto, Hideyuki Tanaka, Ichirō Nagai, Mami Koyama, Akio Ōtsuka, Atsuko Tanaka, Bin Shimada, Hōko Kuwashima (więcej)VOD (1)
Odcinki(74)
-
Heru Dōkuta Tenma (E01)
-
Tenraku (E02)
-
Satsujin Jiken (E03)
-
Shokei no Yoru (E04)
-
Haideruberugo no Shōjo (E05)
-
Shissou Kiji (E06)
-
Sangeki no Kan (E07)
-
Owarerumi (E08)
-
Rouhei to Shōjo (E09)
-
Kesareta Kako (E10)
-
511 Kinderheim (E11)
-
Sasayaka na Jikken (E12)
-
Petra to Schumann (E13)
-
Nokosareta Otoko · Nokosoreta Onna (E14)
-
Be My Baby (E15)
-
Wolf no Kokuhaku (E16)
-
Saikai (E17)
-
Gohaime no Satou (E18)
-
Kaibutsu no Shinen (E19)
-
Freiham e no Tabi (E20)
-
Shiawase na Kyūjitsu (E21)
-
Lunge no Wana (E22)
-
Eva no Kokuhaku (E23)
-
Otokotachi no Shokutaku (E24)
-
Mokuyoubi no Seinen (E25)
-
Himitsu no Mori (E26)
-
Shouko no Shina (E27)
-
Tada Hitotsu no Jiken (E28)
-
Shokei (E29)
-
Aru Ketsui (E30)
Opisy(1)
Genialny japoński neurochirurg zostaje wciągnięty w mroczne rewiry, gdy próbuje rozwiązać tajemnicę serii morderstw z udziałem pacjenta, któremu kiedyś uratował życie. (Netflix)
Obsada
Takeshi Aono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tamio Ōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kazuki Yao
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Junko Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Rei Sakuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hiroshi Yanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Takaya Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kōichi Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)