Bleach - Season 1 (2004) (seria)
Zdjęcia:
Toshiyuki FukushimaMuzyka:
Shirō SagisuObsada:
Fumiko Orikasa, Masakazu Morita, Junko Noda, Yuki Matsuoka, Mitsuaki Madono, Toshiyuki Morikawa, Rie Kugimiya, Ayumi Sena, Shin'ichirō Miki, Katsuyuki Konishi, Takako Honda, 福山潤, Asami Sanada (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Rukia and Ichigo track the mod soul in Ichigo's body to a local elementary school. (Prime Video)
Obsada
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masakazu Morita
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yuki Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ayumi Sena
Japonia
Najlepsze seriale:
Šidžó saikjó no deši Ken'iči (2006) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Asami Sanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Takuya Kirimoto
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)