Odcinki(84)
-
Narozeniny (S01E01)
-
Tajemství (S01E02)
-
Padák (S01E03)
-
Velký návrat (S01E04)
-
Na cestě (S01E05)
-
Nebezpečná známost (S01E06)
-
Rubínová svatba (S01E07)
-
Mrtvý muž letí (S01E08)
-
Usmíření (S01E09)
-
Osudové rozhodnutí (S01E10)
-
Koncert (S01E11)
-
Prověrky (S01E12)
-
Bar (S01E13)
-
Plot (S01E14)
-
Cesta do Říma (S01E15)
-
Která je ta pravá? (S01E16)
-
Celebrita (S01E17)
-
Holky na krku (S01E18)
-
Holka z kalendáře (S01E19)
-
Odbory (S01E20)
-
Dlouhá noc (S01E21)
-
Dlouhý den (S01E22)
-
Zásnuby (S01E23)
-
Poslední let (S01E24)
-
Pohřeb (S01E25)
-
Štvanci (S01E26)
-
Kalamita (S01E27)
-
Nečekaná sblížení (S01E28)
-
Lhůta (S01E29)
-
Až do dna (S01E30)
Obsada
Anna Šišková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Milenky (2018) (serial)
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
David Matásek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Vojtěch Dyk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Terapia (2011) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Matouš Ruml
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Druhá šanca (2022) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Filip Blažek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Vladimír Kratina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Petra Špalková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Pavel Řezníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Aňa Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Jan Antonín Duchoslav
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Případ Roubal (2021) (serial)
Jana Durčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Linka (2019) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)
Martin Janouš
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
České století (2013) (serial)
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Lumír Olšovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
David Švehlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)