Obsada
Sergei Bezrukov
Związek Radziecki
Dmitriy Shcherbina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Elena Korikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Aleksey Gorbunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Biuro szpiegów (2015) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Igor Petrenko
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Yelena Safonova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
V ritme tango (2006) (serial)
Don Matteo (2000) (serial)
Leonid Yarmolnik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Šerlok Cholms (2013) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Кирилл Козаков
Związek Radziecki
Оксана Фандера
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Priključenija Elektronika (1980) (serial)
Olga Arntgolts
Związek Radziecki
Grigoriy Konstantinopolskiy
Związek Radziecki
Сергей Векслер
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Nikolay Dobrynin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (serial)
Эммануил Виторган
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dve storony odnoj Anny (2009) (serial)
Aleksandr Adabashyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Yaroslav Boyko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Sergey Yushkevich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksandr Samoylenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Aleksandr Porokhovshchikov
Związek Radziecki
Леонид Громов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)