Reżyseria:
Jiří BělkaScenariusz:
Eva Marie KavanováZdjęcia:
Petr PolákMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Václav Voska, Milena Dvorská, Zdeněk Řehoř, Zdeněk Martínek, Věra Kubánková, Vlasta Fabianová, Martin Stropnický, Jiří Kodet, Jorga Kotrbová, David Prachař, Nelly Gaierová, Gustav Nezval (więcej)Obsada
Václav Voska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial) - aktor, narrator
Biała pani (1965)
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Był sobie król (1954)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Zdeněk Martínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Věra Kubánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Vlasta Fabianová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Krakatit (1948)
Zločin na Zlenicích hradě (1971) (film telewizyjny)
Martin Stropnický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Jiří Kodet
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Wyższa zasada (1960)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jorga Kotrbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
David Prachař
Czechosłowacja
Nelly Gaierová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Orfeus v podsvětí (1980) (film telewizyjny)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Fešák Hubert (1984)
Gustav Nezval
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Lakomec (1972) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Václav Kaňkovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Dzika planeta (1973)
Eva Reiterová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muži v offsidu (2010) (nagranie teatralne)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Postel (1998)
Zuzana Skalická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Duhová kulička (1985) (film telewizyjny)
Jaroslav Cmíral
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Bellevue (1969) (film telewizyjny)
Konec velké epochy (1965) (film telewizyjny)
Vladimír Bičík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Věra Bublíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)