Zdjęcia:
Masayuki KawaguchiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Mika Kanai, Yukari Tamura, Sōichiro Hoshi, Mai Nakahara, Satsuki Yukino, Miki Itō, Yui Horie, Fumiko Orikasa, Jūrōta Kosugi, Toshihiko Seki, Kana Hanazawa (więcej)Odcinki(24)
-
Saikai (S02E01)
-
Jakusamaši hen sono iči: Onigokko (S02E02)
-
Jakusamaši hen sono ni: Murjoku (S02E03)
-
Jakusamaši hen sono san: Jotei čówa (S02E04)
-
Jakusamaši hen sono jon: Hinamizawa daisaigai (S02E05)
-
Minagoroši hen sono iči: Meiro no hósoku (S02E06)
-
Minagoroši hen sono ni: Unmei no kaekata (S02E07)
-
Minagoroši hen sono san: Juragi (S02E08)
-
Minagoroši hen sono jon: Kóšó (S02E09)
-
Minagoroši hen sono go: Taikecu (S02E10)
-
Minagoroši hen sono roku: Cujoi iši (S02E11)
-
Minagoroši hen sono nana: Hinamizawa šókógun (S02E12)
-
Minagoroši hen sono hači: Šúmacu (S02E13)
-
Macuribajaši hen sono iči: Mijo (S02E14)
-
Macuribajaši hen sono ni: Ugomeki (S02E15)
-
Macuribajaši hen sono san: Owari no hadžimari (S02E16)
-
Macuribajaši hen sono jon: Bórjaku (S02E17)
-
Macuribajaši hen sono go: Saigo no koma (S02E18)
-
Macuribajaši hen sono roku: Makuake (S02E19)
-
Macuribajaši hen sono nana: Trap (S02E20)
-
Macuribajaši hen sono hači: 48 džikan (S02E21)
-
Macuribajaši hen sono kjú: Kóbó (S02E22)
-
Macuribajaši hen sono džú: Kessen (S02E23)
-
Macuribajaši hen sono džúiči: Ošimai (S02E24)
Obsada
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Fujiko Takimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Neon Genesis Evangelion (1995) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Nobuyuki Kobushi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
かわむら拓央
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Atsushi Kakehashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
NANA (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
須加みき
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
仲野元
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Le chevalier d'Eon: Kawaler miecz (2006) (serial)
Eriko Matsushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Yukio Yoda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Katsuhiro Ota
Japonia
Najlepsze seriale:
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Aria (2005) (serial)
Akifumi Endô
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Mahoromatic: Automatic Maiden (2001) (serial)