Zdjęcia:
Shinya MatsuiMuzyka:
Kei WakakusaObsada:
Mitsuaki Madono, Ayako Kawasumi, Mayumi Yanagisawa, Daisuke Namikawa, Aya Endō, Kaoru Sasajima, Akiko Kimura, Shiho Kawaragi, Naomi Kusumi, Reiko Suzuki (więcej)Odcinki(13)
-
Minna ni wa Naisho da kedo... / Love Letter Moracchatta! (E01)
-
Gakuen Sai de Irasshaimase / Kodomo ga Dekichaimashita...! (E02)
-
Kyou koso wa toomotta no ni... / Sakura-san Oyako Sanjou! (E03)
-
Danna-sama ga Uso wo Tsuita... / Shinjite ii desuka... (E04)
-
Barechaimashita...! / Himago ga Hoshii...!? (E05)
-
Futarikkiri no Ryokou / Natsumatsuri to Hanabi to... (E06)
-
Zansho Harai no Atode / Danna-sama no Gohoubi (E07)
-
Atashi ga... Video ni...? / Ame no Hi no Dekikoto (E08)
-
Houkenjitsu de Soine!? / Danna-sama ga Okusama? (E09)
-
Namida no Tentai Kansoku / Komusume nanka ni Makenaiwa (E10)
-
Kekkon Shite Kuremasen ka...? / Manten no Hoshi no Shita de... (E11)
-
Hajimete no Fuufu Genka... / Kaze ni Goyoujin... (E12)
-
Kekkon ga Bareta! / Itsumademo Zutto Aishite... (E13)
Obsada
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Mayumi Yanagisawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Cross Ange: Tenši to rjú no rondo (2014) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Kaoru Sasajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Akiko Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Shiho Kawaragi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Naomi Kusumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hidenobu Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Shigenori Sōya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yûko Katô
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Baby Steps (2014) (serial)
Risa Tsubaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Mitsuteru Nagato
Japonia
Najlepsze seriale:
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Shuffle! (2005) (serial)
Shuffle! Memories (2007) (serial)
Naoya Uchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kotomi Iwamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Strawberry Panic (2006) (serial)
Mnemosyne: Mnemosyne no musumetači (2008) (serial)
Yutaka Kōno
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Ognistooka Shana (2005) (serial)
Yuuya Tajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)