Reżyseria:
Vido HorňákScenariusz:
Alta VášováZdjęcia:
Vincent RosinecMuzyka:
Zdeněk LiškaObsada:
Jarmila Koleničová, Ladislav Učník, Peter Debnár, Milan Kňažko, Leopold Haverl, Alojz Kramár, Eva Rysová, Jozef Dóczy, Marian Labuda, Eva Krížiková, Eva Poláková, Hana Slivková, Oľga Adamčíková (więcej)Obsada
Jarmila Koleničová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Mŕtve duše (1971) (film telewizyjny)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Eva Rysová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Eva Poláková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Plac swietej Elzbiety (1965)
Hana Slivková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Oľga Adamčíková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Míla Beran
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Ružové sny (1976)
Wilcze doły (1948)
Jindřich Láznička
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Krystian (1939)
Šíleně smutná princezna (1968)
Valentin Dobrotivý (1942)
Boris Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sesternica Beta (1978) (film telewizyjny)
Jakubov rebrík (1993) (film telewizyjny)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Ján Siažík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lilie polne (1972)
Chodník cez Dunaj (1989)
Uroczystość w ogrodzie botanicznym (1969)