Obsada
Johannes Brandrup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
San Paolo (2000) (film telewizyjny)
Sant'Agostino (2010) (film telewizyjny)
San Pietro (2005) (film telewizyjny)
Julia Stinshoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Liebe in der Warteschleife (2004) (film telewizyjny)
Dobra i zła (2006) (film telewizyjny)
Die Bergretter (2009) (serial)
Waldemar Kobus
Polska
Najlepsze filmy:
Walkiria (2008)
Czarna księga (2006)
Kapitan (2017)
Andreas Schmidt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Fałszerze (2007)
Männer wie wir (2004)
Max Urlacher
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Walkiria (2008)
Księżniczka i wojownik (2000)
Tatort (1970) (serial)
Verena Mundhenke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Klimt (2006)
Liebe in der Warteschleife (2004) (film telewizyjny)
Désengagement (2007)
Heinrich Schafmeister
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Marlena (2000)
Hoppet (2007)
Hildegard Schmahl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Nigdzie w Afryce (2001)
Młody Winnetou (2022)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Dagmar Sachse
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist nichts für Feiglinge (2012)
Contergan (2007) (film telewizyjny)
Rembrandt (1999)
Nicola Ransom
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gate to Heaven (2003)
Tatort (1970) (serial)
Glückstreffer - Anne und der Boxer (2010) (film telewizyjny)
Thomas Meinhardt
Niemcy
Najlepsze filmy:
Speer und er (2005) (serial)
All You Need is Love - Meine Schwiegertochter ist ein Mann (2009) (film telewizyjny)
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Tobias Fries
Najlepsze filmy:
Liebe in der Warteschleife (2004) (film telewizyjny)
Amundsen der Pinguin (2003) (film telewizyjny)
Brigitte Böttrich
Niemcy
Najlepsze filmy:
Die Frau vom Checkpoint Charlie (2007) (film telewizyjny)
Uziemieni (2013)
Tatort (1970) (serial)
Julia Beerhold
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Heiter bis wolkig (2012)
Rozkosze Emmy (2006)
Das Leben ist nichts für Feiglinge (2012)
Jörg Vincent Malotki
Niemcy Zachodnie
Ida Kiefer
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Liebe in der Warteschleife (2004) (film telewizyjny)