Scenariusz:
Yōji EnokidoZdjęcia:
Shuuichi HeishiMuzyka:
Yoshihisa HiranoObsada:
Maaya Sakamoto, Mamoru Miyano, Masaya Matsukaze, Ken'ichi Suzumura, Yoshinori Fujita, Ayaka Saitō, Daisuke Kirii, Daisuke Namikawa, Mika Doi (więcej)VOD (1)
Odcinki(26)
-
Kjó kara kimi wa host da (E01)
-
Kókósei host no ošigoto (E02)
-
Šintai kensa ni gojódžin (E03)
-
Džoši manager šúrai (E04)
-
Futago kenka suru (E05)
-
Šógakusei host wa janča kei (E06)
-
Jungle pool SOS (E07)
-
Taijó to umi to host-bu (E08)
-
Lobelia džogakuin no čósen (E09)
-
Fudžiokake no ničidžó (E10)
-
Oní-sama wa ódži-sama (E11)
-
Honey senpai no amaku nai mikkakan (E12)
-
Fušigi no kuni no Haruhi (E13)
-
Uwasa no host-bu o šuzaise jo (E14)
-
Karuizawa sawajaka battle (E15)
-
Haruhi to Hikaru hacu date daisakusen (E16)
-
Kjóka no funhon'i na kjóšicu (E17)
-
Čika-kun no Honey dató sengen (E18)
-
Lobelia džogakuin no gjakušú (E19)
-
Futago ga aketa tobira (E20)
-
Icuka kaboča ni naru hi made (E21)
-
Mori-senpai ni dešiiri šigan (E22)
-
Tamaki no mudžikaku no júucu (E23)
-
Sošite Kjója wa deatta (E24)
-
Host-bu kaisan sengen (E25)
-
Kore ga oretači no Óran-sai (E26)
Opisy(1)
Nowa uczennica Haruhi trafia do złożonego z samych chłopców licealnego klubu, którego członkowie za pieniądze zapewniają rozrywki koleżankom. (Netflix)
Obsada
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kiyomi Asai
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Kurumi Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yūko Sasamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Major (2004) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Takashi Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ōki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Shintarō Asanuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Hideki Tasaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tetsuharu Ōta
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)