Scenariusz:
Jiří KrampolWykonawca:
Jiří Krampol (prezenter), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (więcej)Występują
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Kola (1996)
Karel Černoch
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Vladimír Kratina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Pavlína Filipovská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Člověk z půdy (1961) (nagranie teatralne)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
František Ringo Čech
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Petr Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Droga z miasta (2000)
Angelika (2007) (nagranie teatralne)
Hana Křížková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Mňága - Happy end (1996)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)
Milan Lasica
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (nagranie teatralne)
Trzech weteranów (1983)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Barbora Kodetová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Luděk Munzar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984) - narrator
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Miroslav Plzák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vrah skrývá tvář (1966)
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (film telewizyjny)
Manželská tonutí (1996) (serial)
Pavel Landovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Adelheid (1969)