Reżyseria:
Jindřich PolákZdjęcia:
Emil SirotekMuzyka:
Angelo MichajlovObsada:
Pavel Zedníček, Dagmar Havlová, Milan Šimáček, Žaneta Fuchsová, Jaroslav Moučka, Jiří Kodet, Nina Divíšková, Vlastimila Vlková, Vlastimil Bedrna (więcej)Odcinki(4)
-
Projekt IV. (E01)
-
Blesky nad Čertovkou (E02)
-
Všechno napůl! (E03)
-
Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý (E04)
Obsada
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) (serial)
Jaroslav Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Vladimír Kratina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Martin Šotola
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zlá krev (1986) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Stanislav Tříska
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Božena Fixová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Přemysl Kočí
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Kateřina Lojdová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Chlapci a chlapi (1988) (serial)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
O človíčkovi (1985) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Václav Luks
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Případy podporučíka Haniky (1989) (serial)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (serial)
Hana Militká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Wolfgang A. Mozart (1991) (serial)
Vladimír Hrabánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Petr Skarke
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Rudolf Vodrážka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Milan Hein
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Karetka (1984) (serial)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (serial)
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serial)
Angelo Michajlov
Bułgaria
Najlepsze seriale:
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)