Salaryman Kintaró
Scenariusz:
Chikako KobayashiZdjęcia:
Yasuji YamagoeMuzyka:
Kenichi KamioObsada:
Taisei Miyamoto, Kôichi Nagano, Tomoyuki Kôno, Hiroaki Ishikawa, Hidetoshi Nakamura, Hidenari Ugaki, Masako Katsuki, Masako Jō, 小田木美恵, Daiki Nakamura, Kan Tanaka, Tomoko Miyadera, Atsuki Tani (więcej)Obsada
Taisei Miyamoto
Japonia
Kôichi Nagano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Tomoyuki Kôno
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)
Hiroaki Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Trigun (1998) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Hidetoshi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Monster (2004) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Masako Jō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
小田木美恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Gravitation (2000) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Tomoko Miyadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Psycho-Pass (2012) (serial)
Gakuen Babysitters (2018) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Atsuki Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Great Pretender (2020) (serial)
Keikō Sakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Toshitaka Hirano
Japonia
Katsumi Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kayo Yunagi
Japonia
Najlepsze seriale:
D.Gray-man (2006) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)