Night Head Genesis
Reżyseria:
Hironori AoyagiScenariusz:
Jôji IidaZdjęcia:
Yasuhiko AbeMuzyka:
Shigeru UmebayashiObsada:
Toshiyuki Morikawa, Akira Ishida, Eri Sendai, Tetsuharu Ōta, Chihiro Suzuki, Daisuke Ono, Yuki Masuda, Jun'ichi Suwabe, Kazuya Kobayashi, Atsushi Kakehashi, Tsuguo Mogami, Kei Shindō, 河本邦弘 (więcej)Obsada
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Tetsuharu Ōta
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Chihiro Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Yuki Masuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kazuya Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Atsushi Kakehashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
NANA (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Tsuguo Mogami
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
河本邦弘
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Rei Nakatsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Terra e... (2007) (serial)
D.Gray-man (2006) (serial)
Natsuki Mori
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Chie Matsuura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Hačimicu to clover (2005) (serial)
Misa Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Beck (2004) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Miho Miyagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Monogatari Series: Second Season (2013) (serial)
Kayo Sakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Óran kókó host club (2006) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Fate/stay night (2006) (serial)
Shinji Takeda (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Hotaru no Hikari (2007) (serial)
Night Head Genesis (2006) (serial) - narrator