Dennó coil
Twórcy:
Mitsuo IsoScenariusz:
Mitsuo IsoZdjęcia:
Naoyuki ÔbaMuzyka:
Tsuneyoshi SaitoObsada:
Fumiko Orikasa, Hōko Kuwashima, Kōji Yada, Kikumi Umeda, Tomohisa Asō, Mayumi Yamaguchi, Romi Paku, Junko Noda, Yumiko Kobayashi, Sachiko Kojima, Yūsuke Numata, Akiko Yajima, Reiko Suzuki (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Tajemnica wokół Michiko i 4423 wreszcie wychodzi na jaw wraz z powrotem wspomnień Yuko. Nie mając czasu do stracenia, Yuko śpieszy, aby uratować cyfrowe ciało Isako. (Netflix)
Obsada
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōji Yada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kikumi Umeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Sachiko Kojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Yūsuke Numata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Rie Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ergo Proxy (2006) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)