Reżyseria:
Jaroslav NovotnýZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Jan BedřichObsada:
Jaroslav Satoranský, Bohuš Záhorský, Jaroslava Obermaierová, Jana Šulcová, František Paul, Blanka Waleská, Jaroslav Moučka, Eduard Cupák, Otakar Brousek st., Josef Kemr, Richard Záhorský (więcej)Obsada
Václav Lohniský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Josef Velda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Josef Kalena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (film telewizyjny)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Chléb a písně (1971) (film telewizyjny)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Svatopluk Skládal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Karel Houska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
Hana Talpová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Bedřich Prokoš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Kelner, płacić! (1980)
Josef Mixa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Osamotniony (1957)
Igraszki z diabłem (1956)
Václav Švorc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Vladimír Huber
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Krwawym tropem (1969)
Uroczystość żałobna (1969)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Václav Fišer
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Kto chce zabić Jessii? (1966)
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Vladimír Bičík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Eva Foustková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Partie krásného dragouna (1970)
Poprawczak (1968)
Noc panny młodej (1967)
Stanislav Procházka st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Chléb a písně (1971) (film telewizyjny)
Kavárna na hlavní třídě (1953)