Reżyseria:
Jorgo PapavassiliouScenariusz:
Holger Karsten SchmidtZdjęcia:
Yvonne TratzObsada:
Benno Fürmann, Götz George, Nadja Uhl, Jutta Speidel, Elmar Wepper, Jan Josef Liefers, Michael Degen, Gaby Dohm, Heiner Lauterbach, Natalia Wörner (więcej)Obsada
Benno Fürmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nordwand (2008)
Boże Narodzenie (2005)
Księżniczka i wojownik (2000)
Götz George
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Skarb w Srebrnym Jeziorze (1962)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Der Totmacher (1995)
Nadja Uhl
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Tannbach (2015) (serial)
Cztery minuty (2006)
Jutta Speidel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Kinderklinik (1993) (serial)
Fleisch (1979) (film telewizyjny)
Bergblut (2010)
Elmar Wepper
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hanami - Kwiat wiśni (2008)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Lommbock (2017)
Jan Josef Liefers
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Baader-Meinhof (2008)
Honig im Kopf (2014)
Michael Degen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hannah Arendt (2012)
Supermarkt (1974)
21 Hours at Munich (1976) (film telewizyjny)
Gaby Dohm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Z życia marionetek (1980) (film telewizyjny)
The Serpent's Egg (1977)
Rosenstrasse (2003)
Heiner Lauterbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Eksperyment (2001)
Natalia Wörner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Der Seerosenteich (2002) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Christian Berkel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
Walkiria (2008)
Czarna księga (2006)
Walter Kreye
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Maximum Speed - Renn' um dein Leben! (2002) (film telewizyjny)
Dietrich Mattausch
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Die Wannseekonferenz (1984) (film telewizyjny)
Miłość w Niemczech (1983)
Die wilden Fünfziger (1983)
Stephan Luca
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Heiter bis wolkig (2012)
Die Pfefferkörner und der Fluch des schwarzen Königs (2017)
Miłość z przedszkola (2007)
Henry Stange
Najlepsze filmy:
Gnade (2012)
Tatort (1970) (serial)
Hinter Kaifeck (2009)
Bettina Zimmermann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mondscheintarif (2001)
Le mille e una notte: Aladino e Sherazade (2012) (film telewizyjny)
Stunde der Entscheidung (2006) (film telewizyjny)
Aaron Hildebrand
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Wie Feuer und Flamme (2001)
Das Wunder von Berlin (2008) (film telewizyjny)
Nina Bott
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Sturmflut (2006) (film telewizyjny)
Emilie Richards (2009) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Barbara Schöne
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Prinz & Bottel (2010) (film telewizyjny)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Marlon Kittel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sommersturm (2004)
Die Zeit, die man Leben nennt (2008) (film telewizyjny)
Der Untergang der Pamir (2006) (film telewizyjny)