Jami to bóši to hon no tabibito
Zdjęcia:
Shin'yo KondôMuzyka:
Akifumi TadaObsada:
Sanae Kobayashi, Mamiko Noto, Ai Shimizu, Reiko Takagi, 福山潤, Shin'ichirō Miki, Takashi Nagasako, Fumihiko Tachiki, 西前忠久, Kyoko Hikami, Hiroko Kasahara, Aiko Kayô, Junko Noda, Yukana, Eriko Kawasaki (więcej)Opisy(1)
With Lilith's help, the ship warps within reach of a suitable planet. The children land on the planet with the DNA samples of Earth's animals. (Prime Video)
Obsada
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Reiko Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
西前忠久
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hiroko Kasahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Aiko Kayô
Japonia
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Eriko Kawasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Megumi Nasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)