Scenariusz:
Mari OkadaZdjęcia:
Kenji TakahashiMuzyka:
Masara NishidaObsada:
Eri Kitamura, Yuri Amano, 水原薫, Mai Kadowaki, Yōko Honda, Asami Shimoda, Yōko Sōmi, Kei Shindō, Junji Majima, Ryōko Tanaka, Yuuichi Ishigami, Tomo Shigematsu (więcej)Odcinki(12)
-
Nakajoši no ippo (S01E01)
-
Nikoniko no gohóbi (S01E02)
-
Sukusuku Sodate (S01E03)
-
Wataši no okásan (S01E04)
-
Nacujasumi no tomo (S01E05)
-
Omoide (S01E06)
-
Rankan gakkó (S01E07)
-
Dakko šite gju (S01E08)
-
Jakimoči drill (S01E09)
-
Hito ni jasašiku (S01E10)
-
Minna nakajoku (S01E11)
-
Kodomo no džikan (S01E12)
Obsada
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Asami Shimoda
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
Junji Majima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ryōko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Fairy Tail (2009) (serial)
Šigofumi (2008) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Yuuichi Ishigami
Japonia
Najlepsze seriale:
Psycho-Pass (2012) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Tomo Shigematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Momoko Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Toradora! (2008) (serial)
Ben Tó (2011) (serial)
Hana-saku iroha (2011) (serial)
Fumihiro Okabayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Ryouko Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kodomo no džikan (2007) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2009) (serial)
Maken-ki! (2011) (serial)
水谷ケイコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kodomo no džikan (2007) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Motoyuki Kawahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Tate no júša no nariagari (2018) (serial)
School Rumble (2004) (serial)
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yōji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)