Rekka no honó
Fukkacu no mokuren!! Džimmendžu no kjói!! (E26)
(odcinek)- Fukkatsu no Mokuren! Jimmen ju no kyoui!! (więcej)
Scenariusz:
Satoru NishizonoZdjęcia:
Harutoshi MiyagawaMuzyka:
Yūsuke HonmaObsada:
Kōsuke Okano, Nobuo Tobita, Akiko Hiramatsu, Yuki Masuda, Hikaru Midorikawa, Ryōtarō Okiayu, Motoko Kumai, Kotono Mitsuishi, Kiyomi Asai, Daiki Nakamura, Tamio Ōki, Junko Noda, Shin'ya Ōtaki (więcej)Obsada
Kōsuke Okano
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yuki Masuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kiyomi Asai
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tamio Ōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Shin'ya Ōtaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akiko Nakagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Cubasa Chronicle (2005) (serial)
Maria-sama ga miteru (2004) (serial)
Yūko Minaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Eiji Itô
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
秋間登
Japonia
Najlepsze seriale:
Rekka no honó (1997) (serial)
Arc the Lad (1999) (serial)
Tōru Ōkawa (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)