Obsada
Temuera Morrison
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Mandalorian (2019) (serial)
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Ahsoka (2023) (serial)
Manu Bennett
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Amerykański tata (2005) (serial)
Renée O'Connor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Zabójcze umysły (2005) (serial)
My Life Is Murder (2019) (serial)
Michael Hurst
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Spartacus (2010) (serial)
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
Jack of All Trades (2000) (serial)
Meighan Desmond
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Hercules: The Legendary Journeys (1995) (serial)
Xena: Wojownicza księżniczka (1995) (serial)
Young Hercules (1998) (serial) - aktor, m.a.
Simone Kessell
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Antonio Te Maioha
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Karlos Drinkwater
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartacus (2010) (serial)
Lawrence Makoare
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Marco Polo (2014) (serial)
Xena: Wojownicza księżniczka (1995) (serial)
Young Hercules (1998) (serial)
Stephen Lovatt
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Ash kontra martwe zło (2015) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Sara Wiseman
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
Rake (2010) (serial)
A Place to Call Home (2013) (serial)
Hori Ahipene
Najlepsze seriale:
Jack of All Trades (2000) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Hercules: The Legendary Journeys (1995) (serial)
Peter Feeney
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Ash kontra martwe zło (2015) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Mamaengaroa Kerr-Bell
Nowa Zelandia
Nicola Kawana
Najlepsze seriale:
The Brokenwood Mysteries (2014) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Kirk Torrance
Najlepsze seriale:
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
The Dead Lands (2020) (serial)
Tammy Davis
Najlepsze seriale:
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
Miriama McDowell
Najlepsze seriale:
The Brokenwood Mysteries (2014) (serial)
My Life Is Murder (2019) (serial)
Tamati Rice
Najlepsze seriale:
Cleopatra 2525 (2000) (serial)
Jason Hoyte
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
The Brokenwood Mysteries (2014) (serial)
Sekcja paranormalna (2018) (serial)