Obsada
Patrik Paušo
Czechy
Najlepsze seriale:
Matematika zločinu (2023) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
Bronislava Kováčiková
Słowacja
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Kolonáda (2013) (serial)
Evgeni Plushenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Panelák (2008) (serial)
Miriam Merklová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Michal Legíň
Najlepsze seriale:
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Horná Dolná (2015) (serial)
Kuchyňa (2018) (serial)
Natalia Germani
Słowacja
Najlepsze seriale:
Hotel (2018) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Eva Landlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Maroš Molnár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Panelák (2008) (serial)
Jany Landl
Najlepsze seriale:
Panelák (2008) (serial)
Silvia Mokošová
Najlepsze seriale:
Nový život (2020) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Igor Kovács
Czechosłowacja
Dorota Pauliková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
GYMPEL.TV (2011) (serial)
Ochrancovia (2014) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Xénia Kubová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Ochrancovia (2014) (serial)
Zuzana Bezáková
Najlepsze seriale:
Prvé oddelenie (2009) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Marián Balážik
Najlepsze seriale:
Inspektor Max (2018) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Druhý dych (2011) (serial)
Samuel Šimko
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Pán profesor (2020) (serial)
Katarína Krajčovičová
Słowacja
Najlepsze seriale:
Tatuażysta z Auschwitz (2024) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Druhá šanca (2022) (serial)
Ivan Kozák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
České století (2013) (serial)