Fairy Tail
Reżyseria:
Shinji IshihiraZdjęcia:
黒岩悟Muzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Tetsuya Kakihara, Aya Hirano, Rie Kugimiya, Yûichi Nakamura, Sayaka Ōhara, Shinpachi Tsuji, Ryoko Ono, Wataru Hatano, Hiroki Tōchi, Mariya Ise, 川鍋雅樹, Eiji Sekiguchi, Shōko Tsuda, Akiko Yajima (więcej)Opisy(1)
Laxus and the immortal Tempester face each other in one final battle. Meanwhile, Erza and the others finally reach the Tartaros control room... but are shocked by what they find! (Prime Video)
Obsada
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
川鍋雅樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Eiji Sekiguchi
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Shōko Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ai Kayano
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Aki Toyosaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Yutaka Aoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)