Fairy Tail
Reżyseria:
Shinji IshihiraZdjęcia:
Atsushi IwasakiMuzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Tetsuya Kakihara, Aya Hirano, Rie Kugimiya, Yûichi Nakamura, Sayaka Ōhara, Satomi Satō, Yui Horie, Shinpachi Tsuji, Wataru Hatano, Hiroki Tōchi, Mai Nakahara, Katsuyuki Konishi, Eri Kitamura (więcej)Opisy(1)
Wizard guilds all across Fiore join Fairy Tail in the battle against Zeref's armies. Meanwhile, Natsu and Happy speed off to the west to defeat Zeref once and for all. (Prime Video)
Obsada
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Satomi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Eiji Sekiguchi
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
川鍋雅樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
景浦大輔
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)