Scenariusz:
Karel ŠípZdjęcia:
Zdeněk UherWykonawca:
Karel Šíp (prezenter), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (więcej)Występują
Jakub Žáček
Czechosłowacja
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (serial)
Varhan Orchestrovič Bauer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Musíme se sejít (2016)
Jiří Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Němá tajemství (2023)
Vosto5: Pérák (2020) (nagranie teatralne)
Martin Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Jiří Vejdělek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bezva ženská na krku (2016)
Poslední aristokratka (2019)
Pavel Kikinčuk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
W cieniu (2012)
Vladimír Šmicer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Po čem muži touží 2 (2022)
Radek Holub
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Vladimír Javorský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Ivan Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Jaroslav Dušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Čtyři dohody (2013) (nagranie teatralne)
Musimy sobie pomagać (2000)
Natálie Grossová
Czechy
Najlepsze filmy:
Pepa (2018)
Společně sami (2024)
Stáří není pro sraby (2022)
Adéla Gondíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Krowa (1993)
Operacja Anthropoid (2016)
Jiří Macháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Dowód osobisty (2010)
Martin Myšička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)