Scenariusz:
Tomáš Baldýnský, Silvie Dumalasová, Helena Fišerová, Tomáš Holeček, Jakub König (więcej)Zdjęcia:
Viktor SmutnýObsada:
Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Martin Matejka, Aleš Putík, Jiří Maria Sieber, Olga Schmidtová (więcej)Odcinki(30)
-
Křeslo (S01E01)
-
Gott Ex Machina (S01E02)
-
Souboj titánů (S01E03)
-
Pomáhat a chránit (S01E04)
-
Pravidla rodinného provozzu (S01E05)
-
Je jaro… (S01E06)
-
Lupiči (S01E07)
-
Zdravý a nemocný (S01E08)
-
Modelka (S01E09)
-
Lexa a porno (S01E10)
-
Giganti (S01E11)
-
Zlatá rybka (S01E12)
-
Sliby chyby (S01E13)
-
Simonina volba (S01E14)
-
Taneční (S01E15)
-
Heavy Christmas (S01E16)
-
Jmenuje se Dagmar! (S01E17)
-
CzechSteh (S01E18)
-
Mrtvý muž (S01E19)
-
Berňák (S01E20)
-
Scrabble trable (S01E21)
-
Koprovka (S01E22)
-
Narozzeniny (S01E23)
-
Rozzvod (S01E24)
-
Prohozz (S01E25)
-
Těžká hodina (S01E26)
-
Pan Prase odchází (S01E27)
-
Absťák (S01E28)
-
Krev, pop a slzy (S01E29)
-
Boží mlýny (S01E30)
Obsada
David Máj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Gambold Dalajn
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Jakub Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Matematika zločinu (2023) (serial)
Ladislav Smetana
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Jiří Bábek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Marcela Nohýnková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jana Eyrová (1972) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Lucie Hadašová
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Tomáš Hanák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Karel Hanzálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Bohéma (2017) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)
Klára Vajshajplová
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Marie Pochobradská
Czechy
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Lenka Loubalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Monika Kobrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Milan Kolek
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Pionýři hororu (2013) (serial)
Václav Kunc
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Marcela Holubcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)