Tošokan sensó
Scenariusz:
Ikuko TakahashiZdjęcia:
Kôji TanakaMuzyka:
Yūgo KannoObsada:
Marina Inoue, Tomoaki Maeno, Miyuki Sawashiro, Akira Ishida, Tatsuhisa Suzuki, Kanji Suzumori, Ryôta Akazawa, Hideki Nakanishi, Kaori Nazuka, 小池いずみ, 上別府仁資, Eriko Kikawa, Tomo Shigematsu (więcej)Opisy(1)
On a mission to train a peace-loving library in Ibaraki Prefecture, Kasahara soon finds herself a victim of bullying... (Prime Video)
Obsada
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomoaki Maeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Tatsuhisa Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Kanji Suzumori
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ryôta Akazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Gotóbun no hanajome (2019) (serial)
Hideki Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
小池いずみ
Japonia
Najlepsze seriale:
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
上別府仁資
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Eriko Kikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tomo Shigematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kunihiko Yasui
Japonia
Kazuya Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Kazuyuki Okitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Atsushi Kōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Kanae Oki
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
Aki Kanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Sayaka Raijû
Japonia
Najlepsze seriale:
Tošokan sensó (2008) (serial)
RD: Sennó čósašicu (2008) (serial)