Reżyseria:
Sebastian NiemannZdjęcia:
Gerhard SchirloMuzyka:
Egon RiedelObsada:
Michael Herbig, Christoph Maria Herbst, Heike Makatsch, Nick Brimble, Rick Kavanian, Martin Kurz, Karel Dobrý, Karel Vávrovec, Mojmír Maděrič (więcej)Obsada
Michael Herbig
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Vicky Wielki Mały Wiking (2009)
Jak rozbić bank (2016)
But Manitou (2001)
Christoph Maria Herbst
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
A może Adolf? (2018)
Vicky Wielki Mały Wiking (2009)
Heike Makatsch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
To właśnie miłość (2003)
Camino de Santiago (1999) (serial)
Aimee i Jaguar (1999)
Nick Brimble
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
War and Peace (2016) (serial)
The Scarlet Pimpernel (1982) (film telewizyjny)
Robin Hood: Książę złodziei (1991)
Rick Kavanian
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Miłość z przedszkola (2007)
But Manitou (2001)
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)
Martin Kurz
Niemcy
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Die wilden Hühner und das Leben (2009)
Die wilden Hühner und die Liebe (2007)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Karel Vávrovec
Najlepsze filmy:
Anděl Páně 2 (2016)
Pražská 5 (1988)
Ravenous (1999)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Oliver Pocher
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wyspa dinozaura (2006)
Hui Buh - Das Schlossgespenst (2006)
Der Weihnachtskrieg (2013) (film telewizyjny)
Michael Kessler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Manta, Manta (1991)
Er ist wieder da (2015)
Neues vom Wixxer (2007)
Michal Rovňák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (film telewizyjny)
Franziska Schlattner
Rumunia
Najlepsze filmy:
Cząstki elementarne (2006)
Crazy (2000)
Bella Germania (2019) (serial)
Ellenie Salvo González
Najlepsze filmy:
Phantomschmerz (2009)
Traumfabrik (2019)
Verschleppt! Die Spur nach Jadd Rashi (2006) (film telewizyjny)
Kaspar Eichel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Betonowe złoto (2020)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hans Clarin
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Feuerwerk (1954)
Das indische tuch (1963)
Här kommer Pippi Långstrump (1969)
Wolfgang Völz
Najlepsze filmy:
Dieter - Der Film (2006) (film telewizyjny)
La Vingt-cinquième Heure (1967)
Funeral in Berlin (1966)
Jan Loukota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Blade: Wieczny łowca II (2002)
Tożsamość zdrajcy (2017)
Zdeněk Stadtherr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ogólniak (2007)
Prager Botschaft (2007) (film telewizyjny)