Reżyseria:
Frank TashlinZdjęcia:
Harry J. WildMuzyka:
Lyn MurrayObsada:
Bob Hope, Jane Russell, Roy Rogers, Trigger, Bill Williams, Lloyd Corrigan, Douglass Dumbrille, Harry von Zell, Bing Crosby, Cecil B. DeMille (więcej)Opisy(1)
Four years after his hit comedy The Paleface Bob Hope returned to the screen as Junior Potter son of Painless Peter Potter the hapless hero of the first film. The Harvard-bred Junior heads out west to claim his father's inheritance. Returning for the sequel but in a different role is Jane Russell as an outlaw named Mike who continually has to save our hapless hero. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Chet Brandenburg
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Deszczowa piosenka (1952)
Wyrok w Norymberdze (1961)
Biały żar (1949)
Robert St. Angelo
Włochy
Najlepsze filmy:
North West Mounted Police (1940)
Czarnoksiężnik z Oz (1939)
Samson i Dalila (1949)
Al Ferguson
Irlandia
Najlepsze filmy:
Bulwar zachodzącego słońca (1950)
Gasnący płomień (1944)
East of Eden (1955)
Willard W. Willingham
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Pony Express (1953)
Arizona Raiders (1965)
40 Guns to Apache Pass (1967)
Tom Nolan
Kanada
Najlepsze filmy:
Dziesięcioro przykazań (1956)
Słomiany wdowiec (1955)
Niezapomniany romans (1957)
Hank Mann
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Pół żartem, pół serio (1959)
Dyktator (1940)
Dzisiejsze czasy (1936)
John George
Syria
Najlepsze filmy:
Deszczowa piosenka (1952)
Zabójstwo (1956)
East of Eden (1955)
Charles Morton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zabić drozda (1962)
Niewidzialny człowiek (1933)
4 Devils (1928)
Jack Kenny
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Miejsce pod słońcem (1951)
The Country Girl (1954)
Dodge City (1939)
Oliver Blake
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Casablanca (1942)
The Thin Man Goes Home (1945)
Rhapsody in Blue (1945)
William 'Wee Willie' Davis
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
American Hot Wax (1978)
Gentleman Jim (1942)
Reap the Wild Wind (1942)
Robert L. Welch
Stany Zjednoczone
Rose Plumer
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
East of Eden (1955)
Szkarłatna ulica (1945)
Frankenstein (1931)
Joanne Arnold
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
I Love Melvin (1953)
Sam Bagley
Najlepsze filmy:
Pół żartem, pół serio (1959)
Wyrok w Norymberdze (1961)
Północ - północny zachód (1959)
Charmienne Harker
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Union Station (1950)
Unconquered (1947)
The Greatest Show on Earth (1952)
Gordon Armitage
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Les Girls (1957)
The Rare Breed (1966)
Złoty chłopiec (1939)
Rus Conklin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Dziesięcioro przykazań (1956)
Samson i Dalila (1949)
Unconquered (1947)
Jack Pepper
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Narodziny gwiazdy (1954)
Bachelor in Paradise (1961)
Trouble Along the Way (1953)