Reżyseria:
Miloslav LutherScenariusz:
Bolek PolívkaZdjęcia:
Vlado HollošMuzyka:
Jiří BulisObsada:
Bolek Polívka, Ivana Chýlková, Andrej Hryc, František Řehák, Johanna Tesařová, Bronislav Poloczek, Jiří Pecha, Marta Sládečková, Karol Spišák, Naďa Hejná (więcej)Opisy(1)
A sad comedy about an unsuccessful actor at a provincial theater who is offered the main role in a play of an ambitious playwright. The atmosphere at the theater is uninspiring because it is full of pretending and vanity and lacks creativity. These together with not feeling content in his private life make him walk off the stage in the middle of the first night show. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)
Johanna Tesařová
Austria
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Bronislav Poloczek
Polska
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Hotovo, konec! (2003) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Marta Sládečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
A čo ja, miláčik? (1986) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Karol Spišák
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Gdy skończy się ta noc (1965)
Kľúče od mesta (1983) (film telewizyjny)
Naďa Hejná
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Roman Luknár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Bracia Karamazow (2008)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Ivan Petrovický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (film telewizyjny)
Jacobowski a plukovník (1990) (film telewizyjny)
Veľmi starí obaja (1995) (film telewizyjny)
Luděk Eliáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Píseň o lítosti (1998) (film telewizyjny)
Evangelium podle Pastýřů (1992) (film telewizyjny)
Nieustraszeni bracia Grimm (2005)
Ľubica Mruškovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Mesto Anatol (1988) (film telewizyjny)
Iba deň (1988)
Miroslav Kinder
Najlepsze filmy:
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Štek (1988)
Alexander Bada
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Štyridsaťštyri (1957)
Peter Šimun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Inwalida (2023)
Igor Krempaský
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Konto (1991) (film telewizyjny)
Kára plná bolesti (1985)