Obsada
Sab Shimono
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Donald Buka
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Tales of Tomorrow (1951) (serial)
Wszystkie moje dzieci (1970) (serial)
Francis L. Sullivan
Wielka Brytania
James Gregory
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Robert Mandan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Paul Ford
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Tales of Tomorrow (1951) (serial)
Wesley Addy
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Ścigany (1963) (serial)
Ryan's Hope (1975) (serial)
Jack Whiting
Stany Zjednoczone
Kathleen Widdoes
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Więzienie Oz (1997) (serial)
Mad Men (2007) (serial) - m.a.
Startime (1959) (serial)
Robert Horton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Houston Knights (1987) (serial)
Jerome Cowan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
John Karlen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dark Shadows (1966) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Nita Talbot
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Ellen (1994) (serial)
Donald Curtis
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Get Smart (1965) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Geraldine Dvorak
Stany Zjednoczone
James Daly
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Stephen Elliott
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
One Tree Hill (2003) (serial)
Phyllis Kirk
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Tales of Tomorrow (1951) (serial)
Peter Mark Richman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Louise Latham
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)