Obsada
Eva Matejková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Svědek umírajícího času (1990)
Marián Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Život bez konca (1982) (serial)
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Život bez konca (1982) (serial)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Viliam Záborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
František Zvarík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Ľudovít Ozábal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (film telewizyjny)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Elena Latečková-Rampáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Jánošík I., II. (1963)
Ján Géc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Juraj Sarvaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Gejza Slameň
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Polnoc bude o päť minút (1962) (film telewizyjny)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jozef Šimonovič ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mária Tudorová (1968) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Juraj Šebok
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)