Występują
Zdeněk Izer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (film telewizyjny)
Marek Dobrodinský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (film telewizyjny)
Marek Eben
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Arabesky (1987) (film telewizyjny)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Niczego nie żałuję (2007)
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
Člověk proti zkáze (1989)
Pavel Soukup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Zatmění všech sluncí (1987) (film telewizyjny)
Anatomie zrady (2020) (film telewizyjny)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Roman Pomajbo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Jan Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Happy End (1967)
Skradziony balon (1966)
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Karel Černoch
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Aleš Cibulka
Czechosłowacja
Adriana Sobotová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czas sług (1989)
Blázni, vodníci a podvodníci (1980)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Claudia Vašeková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Krowa (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)