タイタニア
Scenariusz:
Ken'ichi KanemakiZdjęcia:
Hiroshi ÔnishiMuzyka:
Hiroshi TakakiObsada:
Kenta Miyake, Takashi Kondō, Katsuyuki Konishi, Hiroyuki Yoshino, Daisuke Kishio, Kaori Nazuka, 武虎, Shigenori Sōya, Sayuri Yahagi, Junko Minagawa, Daisuke Kirii, Takahiro Mizushima, Chikara Ōsaka (więcej)Obsada
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Takashi Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
武虎
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shigenori Sōya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayuri Yahagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Daisuke Kirii
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Chikara Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kana Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Tomohisa Hashizume
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Tooru Maruyama
Japonia
Keiko Han (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)