Scenariusz:
Mirka ZlatníkováZdjęcia:
Pavel BerkovičMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov nejml., Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová, Juraj Kukura, Vanda Hybnerová, Filip Čapka, Martin Pechlát (więcej)Odcinki(16)
-
Vánoce v Karibiku (E01)
-
Všechno má svůj styl (E02)
-
Všechno se dá zařídit (E03)
-
První Dáma (E04)
-
Musíš se víc snažit (E05)
-
Proměna (E06)
-
Důkaz lásky (E07)
-
Dokonalé maskování (E08)
-
Jak se píší články (E09)
-
Co chce dáma od muže (E10)
-
Starý pes a nové kousky (E11)
-
Cesta k úspěchu (E12)
-
Splněné sny (E13)
-
Osobní život (E14)
-
Kde tikají hodiny (E15)
-
Opravdová divočina (E16)
Obsada
Henrieta Hornáčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Zasada przyjemności (2019) (serial)
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Martina Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Marie Durnová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Furia (2016) (serial)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Iva Pazderková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Alles Gute (2009) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Lucia Hurajová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krev zmizelého (2006) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Dokonalý svět (2010) (serial)
Michal Slaný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Natálie Drabiščáková
Czechosłowacja
Denisa Kubová
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Pražský písničkář (1997) (serial)
Andrea Růžičková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Ewa Sakalova
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záchranári (2003) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Dokonalý svět (2010) (serial)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Vladimír Kratina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pavel Řezníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Klára Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)