Familijny / Kryminał / Komedia
Czechosłowacja,
1985, 62 min
Obsada
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Dana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Popelka (1969) (film telewizyjny)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Marie Kautská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleka droga (1948)
Čapkovy povídky (1947)
Miloslav Stehlík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Případ ukradených vědomostí (1985) (film telewizyjny)
Sázka na třináctku (1977)
Jméno kódu: Rubín (1996)
Rudolf Hrušínský nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Krvavý román (1993)
Jan Novák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pilát Pontský, onoho dne (1991) (film telewizyjny)
Konec starých časů (1989)
Jehla (1982) (film telewizyjny)
Kateřina Lojdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jan Vávra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Kalamita (1980)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Karolína Textorová
Najlepsze filmy:
Cizí holka (1984) (film telewizyjny)
Případ ukradených vědomostí (1985) (film telewizyjny)