Mister Adžikko
Animowany / Sensacyjny / Komedia
Japonia,
1988, 24 min
Scenariusz:
Noboru ShiroyamaMuzyka:
Daito FujitaObsada:
Minami Takayama, Ken'yū Horiuchi, Mari Yoko'o, Yuzuru Fujimoto, Shōzō Iizuka, Naoki Tatsuta, Yōko Kawanami, Miki Narahashi, Takkō Ishimori, Mie Suzuki, Hirotaka Suzuoki, Ikuo Nishikawa (więcej)Obsada
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Mari Yoko'o
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Yuzuru Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Naoki Tatsuta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yōko Kawanami
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Miki Narahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Takkō Ishimori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Mie Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Hirotaka Suzuoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Ikuo Nishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ikuya Sawaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Monster (2004) (serial)