Džúšin enbu: Hero Tales
Reżyseria:
Osamu SekitaScenariusz:
Aya MoriZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tamiya TerashimaObsada:
Ken'ichi Suzumura, Akemi Kanda, Takahiro Sakurai, Yūki Tai, Banjō Ginga, 二又一成, 福山潤, Fumiko Orikasa, Shō Hayami, Kinryū Arimoto, Fumihiko Tachiki, Junko Kitanishi, Tetsuo Kanao, Yūko Kaida (więcej)Opisy(1)
Lord Keiro gains even more power after his daughter’s marriage to the Emperor is made official. Elsewhere, Taito and company cross paths with an old friend. (Crunchyroll)
Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
二又一成
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Junko Kitanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Tetsuo Kanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūko Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Eri Miyajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Katsuhiro Kitagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yoshikazu Kazuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Masayasu Nagata
Japonia
桑原英人
Japonia
Najlepsze seriale:
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)