Występują
Rudolf Hrušínský ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Milan Drobný
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Trhák (1980)
Jiří Krytinář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Trzech weteranów (1983)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Jan Ruml
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Jana Synková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert)
Iveta Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Michaela Kuklová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy moi bliscy (1999)
Tajemství (2007) (nagranie teatralne)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Lenka Hornová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Volání rodu (1977)
Osada gawronów (1977)
Lucie Benešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Povodeň (2005) (film telewizyjny)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (film telewizyjny)
Blázni a děvčátka (1989)
Gabriela Partyšová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Prachy dělaj člověka (2006)
Donšajni (2013)
Daniel Nekonečný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Jediná na světě (1995) (film telewizyjny)
Perinbaba a Dva svety (2023)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Lyžař v parném létě (1984) (film telewizyjny)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Jiří Bruder
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Pavel Vítek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Josef Mladý
Czechosłowacja