Występują
Josef Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Světlana Nálepková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Povídka malostranská (1981) (film telewizyjny)
Zastretý farebný svet (1979) (film telewizyjny)
Hodinář (1988) (film telewizyjny)
Tereza Kostková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Ženy v běhu (2019)
Roman Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Volha (2023) (serial)
Babylon (2002) (nagranie teatralne)
Devatenáct klavírů (2008) (film telewizyjny)
Daniel Hůlka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Anife Ismet Hassan-Vyskočilová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Boží pole s. r. o. (2006) (film telewizyjny)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (nagranie teatralne)
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Daniela Šinkorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (film telewizyjny)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (film telewizyjny)
Heidi Janků
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
F.T. na cestách (1988)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Miloň Čepelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záskok (1997) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Vlastimil Harapes
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Slávek Boura
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Playgirls II (1995)
Petr Spálený
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Noc na Karlštejně (1973)
Trhák (1980)
Spálený v mé hlavě (2022) - m.a.
Miloslav Šimek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - prezenter
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Radek Tomášek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Pamětnice (2009)
Jiří Veisser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Młyn Habermanna (2010)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)