Reżyseria:
Alena Činčerová, Viktor Polesný, Jiří Strach, Josef Abrhám ml., Simona Oktábcová (więcej)Obsada:
Petr Nárožný, Antonie Hegerlíková, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Josef Abrhám, Stanislav Zindulka, Radoslav Brzobohatý, Jaroslava Adamová, Lubomír Kostelka, Květa Fialová (więcej)Serie(6) / Odcinki(81)
Obsada
Jozef Bednárik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Menzel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
František Peterka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krkonošské pohádky (1974) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Jaromír Šofr
Protektorat Czech i Moraw
Petr Kracík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anička skřítek a Slaměný Hubert (1981) (serial)
Inženýrská odysea (1979) (serial)
Rodinná pouta (2004) (serial)
Richard Labuda
Słowacja
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
Pavel Landovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Taková normální rodinka (1971) (serial) - m.a.
Via Mala (1985) (serial)
Zuzana Maléřová
Czechosłowacja
Marta Vančurová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři spory (1981) (serial)
Jana Eyrová (1972) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Václav Hybš
Czechosłowacja
Jaroslav Vostrý
Czechosłowacja
Pavel Töpfer
Czechosłowacja
Přemek Podlaha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Dnes v jednom domě (1980) (serial)
Michal Pavlata
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)