Scenariusz:
Hiroshi ŌnogiMuzyka:
Akira SenjuObsada:
Rie Kugimiya, Romi Paku, Iemasa Kayumi, Shin'ichirō Miki, Unshō Ishizuka, Daisuke Namikawa, Fumiko Orikasa, Kazuya Nakai, Kenji Nojima, Kōichi Yamadera (więcej)Odcinki(64)
-
Stalowy Alchemik (E01)
-
Dzień, w którym wszystko się zaczęło (E02)
-
Miasto herezji (E03)
-
Cierpienie alchemików (E04)
-
Deszcz pełen smutku (E05)
-
Ścieżka nadziei (E06)
-
Ukryta prawda (E07)
-
Piąte laboratorium (E08)
-
Sztuczne uczucia (E09)
-
Inne cele podróży (E10)
-
Cud w Rush Valley (E11)
-
Jedno jest wszystkim, a wszystko jest jednym (E12)
-
Bestie z Dublith (E13)
-
Czyhający pod spodem (E14)
-
Posłańcy ze wschodu (E15)
-
Śladami towarzysza broni (E16)
-
Beznamiętny płomień (E17)
-
Ręce małego człowieka (E18)
-
Śmierć nieśmiertelnego (E19)
-
Ojciec nad grobem (E20)
-
Nadejście głupca (E21)
-
Oddalająca się postać (E22)
-
Dziewczyna na polu walki (E23)
-
Prawdziwe wnętrze (E24)
-
Brama otchłani (E25)
-
Spotkanie (E26)
-
Zabawa w wąwozie (E27)
-
Ojciec (E28)
-
Szamotanina głupca (E29)
-
Anihilacja Ishvalu (E30)
Opisy(1)
W tym nadzwyczajnym anime dwaj bracia po fatalnym w skutkach wypadku ruszają do walki z siłami piekielnymi, próbując odzyskać swoje ciała. (Netflix)
Obsada
Yoshino Takamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mai Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Clannad (2007) (serial)
Chie Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Atsuki Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Great Pretender (2020) (serial)
Hidenobu Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Chikara Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yasuyuki Kase
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yuka Nishigaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Keisuke Kojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kidó senši Gundam 00 (2007) (serial)
Kenji Sugimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tokuyoshi Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
GTO (1999) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Akane Kubota
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Čihajafuru (2011) (serial)
Rainbow: Niša rokubó no šičinin (2010) (serial)