Kryminał / Dramat / Suspens
Australia,
2010, 16 h 6 min
(Liczba minut: 43–46 min)
Odcinki(22)
-
Episode 1 (S03E01)
-
Episode 2 (S03E02)
-
Episode 3 (S03E03)
-
Episode 4 (S03E04)
-
Episode 5 (S03E05)
-
Episode 6 (S03E06)
-
Episode 7 (S03E07)
-
Episode 8 (S03E08)
-
Episode 9 (S03E09)
-
Episode 10 (S03E10)
-
Episode 11 (S03E11)
-
Episode 12 (S03E12)
-
Episode 13 (S03E13)
-
Episode 14 (S03E14)
-
Episode 15 (S03E15)
-
Episode 16 (S03E16)
-
Episode 17 (S03E17)
-
Episode 18 (S03E18)
-
Episode 19 (S03E19)
-
Episode 20 (S03E20)
-
Episode 21 (S03E21)
-
Episode 22 (S03E22)
Obsada
Nathaniel Dean
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Anzac Girls (2014) (serial)
Chłopiec pochłania wszechświat (2024) (serial)
Paul Moder
Najlepsze seriale:
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Lani John Tupu
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Code (2014) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial) - aktor, narrator
Mission: Impossible (1988) (serial)
Terry Carter
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
The Highwayman (1988) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Ian Meadows
Australia
Tony Nikolakopoulos
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Please Like Me (2013) (serial)
Pacyfik (2010) (serial)
Robert Price
Najlepsze seriale:
Police Rescue (1989) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Liam McIntyre
Australia
Brendan Cowell
Australia
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Rodzina Borgiów (2011) (serial)
Press (2018) (serial)
Tim Rossovich
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
ALF (1986) (serial)
Steve Mouzakis
Najlepsze seriale:
Utopia (2013) (serial)
Skazany na śmierć (2005) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Christopher Brown
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Pier Carthew
Najlepsze seriale:
Bikie Wars: Brothers in Arms (2012) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
David Ross
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czerwony Karzeł (1988) (serial)
Przygody Sherlocka Holmesa (1984) (serial)
Vanity Fair (1998) (serial)
David Chapman
Najlepsze seriale:
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Samantha Noble
Australia
Najlepsze seriale:
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Osamah Sami
Najlepsze seriale:
Jack Irish (2016) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
Anthony Hayes
Australia
Najlepsze seriale:
Bitwa o Gallipoli (2015) (serial)
SLiDE (2011) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Justin Rosniak
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Mr Inbetween (2018) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Christiane Carstens
Najlepsze seriale:
Smiley's People (1982) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Tatort (1970) (serial)